Atsiliepimai

Jolanta ir Mindaugas

Norime Jums padėkoti už sukurtą grožį mūsų šventėje. Viskas buvo tobula. Žinojome, kad esate profesionalė, o vaizdas, kurį pamatėme įžengę į salę pranoko lūkesčius. Buvo sunku tramdyti džiaugsmo ašaras. Mūsų artimieji ir draugai liko sužavėti. Iki šiol dalijasi savo įspūdžiais. Esate labai talentingi :) Šventės nuotaika buvo juntama iškart įėjus į salę. Bendra visuma gniaužė kvapą. Ačiū techniniam personalui ir Dj už nepriekaištingai atliktą darbą. Taip pat, sakome Ačiū vedėjui Telmanui už jaukų ir ypatingą vakarą. Jo profesionalumo dėka mūsų šventė pavyko puikiai. Netrūko nei geros nuotaikos, nei veiksmo. Telmanas yra šaunuolis
Atskirą padėką būtinai parašysime Anai ir Nerijui. Jie mus lydėjo visos šventės metu. Be galo malonūs, draugiški ir nuoširdūs žmonės. Džiaugiamės, kad su jais susipažinome!
Jūsų komanda - PROFESIONALAI. AČIŪ. Viskas buvo tobula. Nekeistume nieko!

Sigutė ir Darias

Mūsų atsiliepimai patys šilčiausi ir gražiausi. Ir ne tik mūsų, bet ir visų svečių :) Nors jau prabėgo keli mėnesiukai (negaliu patikėti), bet viskas dar taip gražu atminty.. Visų, kas paklausia, sakau, kad tai buvo gražiausia diena ir, kad vestuvės buvo tokios, apie kurias visada svajojau, jauciausi kaip princesė. Už tai labai esu dekinga, jums! Super atliktas darbas, be jokių priekaištų ar nusiskundimų. Viskas surikiuota ir suplanuota buvo taip, kad mums ir svečiams teliko mėgautis gražia diena. Didelis ačiū jūsų nuostabiai komandai, kad mano dieną pavertėt tikra pasaka, apie kurią turime tik pačius gražiausius atsiminimus.
Su pagarba Sigutė ir jos šeimyna :)

Arūnė ir Emilijus

Dar vakar truputį šventė tęsėsi, o šiandien jau grišim į realybę :) Mačiau diskusijas facebook dėl mūsų šventės dekoro :))) Buvo tooobula, ačiū ! Juk mes žinojom, kad pasirinktas mūsų šventės koloritas - tikrai ne masei žavėti :)) Kas supranta - tam gražu :) Aš, kai žiūriu video, tai nieko nekeisciau. Man tikrai tikrai buvo viskas tobula: šventė, programa, vedėjas, dekoras, servetelės, gėlės, vazos, kortelės, saldus stalas, o bendras vaizdas pranoko lūkesčius! :)

Justina ir Dainius

Ei, mums galva sukasi, nes lb sunku perteikti tas emocijas Norisi viską pasakyti, parodyti.. Žodžiu - FANTASTIKA! Kiekvieną dieną foto žiūrim Tobula viskas
Sunku žodziais išsakyti, nes jei ne TU, Inga, tokios pasakos, grožio nebūtų buvę : mano suknelė, tiara su veliumu – TOBULA! Laimės iki begalo – krašto! Turėsim ką prisiminti -MŪSŲ TOBULOS VESTUVĖS! Už šią nepakartojamai nuostabią PASAKĄ sakome AČIŪ mūsų vestuvių planuotojai, mūsų draugei Ingai 💕 😙 😘 😘 😘 😘 ir jos komandai 😘
Norime Tau palinkėti Širdy – džiaugsmo, Akyse – laimės, Lūpose – juoko, O Gyvenime visko, kad jis būtų reali Pasaka. Ingute, telydi Tave nuolatos naujos idėjos, energija, gerovė, išsipildę planai, vaisingi darbų rezultatai, tebūna pilni Tavo namučiai skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, meilės, džiaugsmo ir vilties. Mylime Tave ir bučiuojame.

Aušrinė ir Tadas

Norime labai padėkoti už nepakartojamą šventę! Ačiū už visus patarimus, rekomendacijas ir nuostabią komandą, jie tikri savo srities profesionalai! Jūsų dėka mūsų diena praėjo be rūpesčių ir streso, ir mes tiesiog galėjome mėgautis kiekviena tos dienos akimirka :)