Kas tai?

Vestuvių planavimo paketai

Paketai "Planuok lengvai" - tai itin kokybiškų ir būtinų paslaugų vestuvėms rinkinys, skirtas sužadėtiniams, savarankiškai planuojantiems vestuves.

Tai modernios ir jaunatviškos vestuvės, kurias aptarnauja susivieniję į vieną komandą Lietuvos vestuvių rinkoje puikiai žinomi profesionalūs vestuvių paslaugų teikėjai, dirbantys rinkoje ne mažiau nei 10 metų..

Tai sprendimas poroms, trokštančioms kokybiškos, stilingos, gražios ir sklandžios šventės už fiksuotą kainą.

Patogu, saugu, aišku ir ramu - vienu ypu rezervuojamos visos būtinos paslaugos vestuvėms su patikrinta kokybe.

paslaugų paketai

Kodel verta rinktis paketus?

“Viskas viename”

Patogus, paprastas ir lengvas būdas savarankiškai susiplanuoti kokybiškas vestuves, neturint tam reikiamų spec. įgūdžių ir žinių.

Taupomas Jūsų laikas

Taupomas Jūsų laikas, kuris neišvengiamai būtų skiriamas ilgoms ir varginančioms paslaugų teikėjų paieškoms ir atrankai.

Taupomi Jūsų pinigai

Pirkti profesionalios komandos paslaugų paketą yra ženkliai pigiau nei užsakyti kiekvieną profesionalų paslaugos teikėją atskirai. Komandos narių patirtis užtikrina pigesnius resursus yra patikimas ir garantuoja šventės kokybę.

Rizikų suvaldymas

Individualios konsultacijos metu duodami patarimai ir geriausios rekomendacijos visais šventės planavimo klausimais, padedantys sužadėtiniams dėl nepatirties ir žinių trūkumo išvengti galimų skaudžių planavimo klaidų, netinkamų pasirinkimų ir sprendimų. Užtikrinamas sklandus pageidaujamos šventei datos ir visų būtinų šventei paslaugų teikėjų darbo grafiko suderinamumas.